12.Uluslararası Öğrenci Buluşması’nın Hindistan etabı nihayete erdi.

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen etkinlik T.C Hindistan Büyükelçiliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Hindistanlı misafir öğrencilerin okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programa; UDEF Başkan Yardımcısı Ali Arıkmert, UDEF Hindistan Ofisi Koordinatörü Noushad Mancher Kurikkal, Milletvekli Danışmanı Sayyed Sameer, Büyükelçilik yetkilileri ve çok sayıda misafir öğrenci katılım gösterdi.

Hediye takdimleri ile birlikte nihayete eren programın sonunda misafir öğrenciler, Türkiye’ye karşı muazzam bir ilgi duyduklarını belirterek, önümüzdeki yıllarda daha büyük salonlarda ve alanlarda daha geniş katılımlı programlar yapmak istedikleri ifade ettiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}