Bâb-ı Âlem Güney Asya Bölgesi’nden TUMED’e Ziyaret

Bâb-ı Âlem Güney Asya Bölgesi’nden TUMED’e Ziyaret


Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği Güney Asya Bölgesi’nden bu yıl mezun olacak olan öğrenciler Güney Asya Bölge Başkanı Ahmet Derviş ile birlikte TUMED’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete Afganistan, Arakan, Hindistan ve Tayland ülkelerinden gelen 7 son sınıf öğrencisi eşlik etti.
Başkanımız E. Jumaev mezun olacak öğrencilerle tek tek tanıştıktan sonra Türkiye Mezunu çalışmaları ve TUMED faaliyetleri hakkında bilgi aktarımında bulundu.
Ziyaret sırasında son sınıf uluslararası öğrenciler ile karşılık fikir alışverişinde ve gelecekte yapılacak çalışmalara yönelik istişare edildi. Ziyaret sonunda bu sene mezun olacak uluslararası öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}