Ekvator’da 12. Uluslararası Öğrenci Buluşmaları Gerçekleştirildi

Doğudan Batıya Adil Bir Dünyaya sloganı ile Türkiye’de ve Dünyanın farklı ülkelerinde 12. Uluslararası öğrenci buluşması etkinliklerini gerçekleştiren Uluslararası Öğrenci Dernekler Federasyonu (UDEF) ve TUMED Ekvator’da uluslararası öğrenci buluşmasını düzenledi.
Ekvator İslam Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Ekvator İslam Merkezi Başkanı Dr. Juan F. Suquilla Carrera, Ekvator Parlamentosundan Dr. Esther Cuesta Santana, Dr. Lorena Villavicencio, Dr. Patricio Benalcazar; Katolik Üniversitesinden Prof. Dr. Mauro Avilés, çok sayıda STK temsilcisi ve misafir öğrenciler katıldı.
UDEF, TUMED ve uluslararası öğrenci çalışmaları hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı ve soru cevaplarla devam eden programın sonunda tüm katılımcılara yöresel yemek ikramlarında bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}