TUMED, Uluslararası öğrenci olarak Türkiye üniversitelerinde eğitimini başarıyla tamamlayan mezunlarımızın iletişim ve koordinasyonunu sağlamak amacıyla 2016 yılında kurulan uluslararası sivil toplum kuruluşudur.

İletişim Bilgileri
Yeni Bahçe Sk. No:1 D:No:1
Hırka-i Şerif, Fatih-İST
info@tumed.org.tr
+90 212 533 0110

TUMED

İzmir Misafir Uluslararası Öğrenci Derneği Ziyareti

TUMED Uluslararası Mezunlar Derneği başkanı Dr. Ergash Jumayev ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Şerif İzmir Misafir Uluslararası Öğrenci Derneği`ne ziyaret gerçekleştirdi.

15 Ocak Pazartesi günü TUMED Uluslararası Mezunlar Derneği başkanı Dr. Ergash Jumayev ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Şerif İzmir Misafir Uluslararası Öğrenci Derneği`ni ziyaret ederek,İzmir Misafir Uluslararası Öğrenci Derneği başkanı Prof. Dr. Mehmet Cevik ile görüş  gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen görüşte   İzmir Misafir Uluslararası Öğrenci Derneğinde görev alan son sınıf öğrencilerle bir araya gelerek mezunlarla ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişareler edildi. Görüş sırasında, İzmir Derneğinin Mezunlar Birim Sorumlusu İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi’nde Kentsel Dönüşüm Bölümünde doktora öğrencisi Abdurrahman Ahmed Omar, TUMED’in İzmir temsilcisi olarak atandı.