TUMED’den Yunus Emre Enstitüsüne Ziyaret

TUMED yönetim kurulu başkanı ve beraberindeki heyet 13 Eylül Çarşamba günü Yunus Emre Enstitüsü başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş’i makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ergash Jumaev ve yönetim kurulu üyeleri Sorwar Alam, Lavderim Berhamaj ve Aslan Şavadze ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş’e TUMED Uluslararası Mezunlar Derneğinin kuruluş amacı ve işleyişi hakkında detaylı bilgi verildi. Daha sonra Yunus Emre Enstitüsünün çalışmaları ile ilgili bilgi alındı. Türkiye’den mezun olup şu anda kendi ülkelerinde yaşayan, Türkiye mezunları hakkında bilgi verilerek TUMED ve Yunus Emre Enstitüsünün yurt dışı faaliyetlerinde işbirliği ve koordinasyon konuları üzerine istişareler gerçekleştirildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}