Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

TUMED

TUMED olarak Bâb-ı Âlem UOD Mezuniyet Törenine katıldık.

27 ülkeden 40 uluslararası misafirlerimizin mezuniyet sevincini Bâb-ı Âlem UOD düzenlediği iftarında TUMED ailesi olarak paylaştık.

7 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşen İFTAR programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Bâb-ı Âlem UOD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kara açılış konuşmasını yaptıktan sonra UDEF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Arıkmert ve Medeniyet Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ahmet Kavas birer konuşma yaptılar. Mezun olan uluslararası öğrencilerin Türkiye’de eğitim hayatları boyunca ve Bâb-ı Âlem çatısı altında kazandıkları tecrübeleri ile ülkelerinde önemli çalışmalarda bulunacaklarına inandıklarının altını çizen Mehmet Kara programa katılan misafirlere de teşekkür etti. Ayrıca mezunlar adına konuşma yapan Türkmenistanlı öğrenci Şahnazar Kakayev de Bâb-ı Âlem’e kendilerini eğitim hayatları boyunca yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından akşam ezanının okunmasıyla iftarların açıldığı programda iftar yemeğinin sonrasında da hediye takdimine geçildi. TUMED Uluslararası Mezunları Derneği olarak Mezunlarımıza hediyelerini takdim ederek ilk tanışmamızı gerçekleştirmek için 12 Haziran 2017 Mezunlar İFTAR programına MEZUNLARIMIZI davet ettik.

 

Post a Comment