TUMED Yönetiminden YTB’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

TUMED Başkanı Ergash Jumaev, Genel Sekreter Ahmet Ghannam, Yönetim Kurulu üyeleri Lavderim Berhamaj, Abdullatif Mounadil ve Aslan Shavadze, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Başkanı sayın Abdullah Eren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
19 Temmuz Perşembe günü gerçekleşen ziyarette TUMED Başkanı Ergash Jumaev, YTB Başkanı sayın Abdullah Eren’e TUMED’in faaliyetleri ve Türkiye mezunları çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Türkiye‘de ve yurtdışında TürkiyeMezunları çalışmalarının dünü, bugünü ve geleceği üzerine istişareler gerçekleştirildi. Görüşmede TUMED, Türkiye Mezunları Hatırası olarak hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}