TÜRKİYE DİYANET VAKFI III. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ SEMPOZYUMUNA DAVET

Türkiye Diyanet Vakfının her sene organize ettiği III. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu 24-25 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecektir. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde gerçekleşecek III. Uluslararası Öğrencilik Sempozyumunda Türkiye’de eğitim gören binlerce öğrencinin eğitim durumu, FETÖ Yapılanması ve ülkelerindeki dini ve sosyal yapısını etkileyen dini akımlar masaya yatırılacak.

Sempozyumun tüm giderleri, katılımcıların yol, konaklama ve ağırlama giderleri Türkiye Diyanet Vakfınca karşılanacaktır. Türkiye’de eğitimini tamamlayıp, ülkelerine dönen veya eğitimini devam ettiren Türkiye mezunları da müracaat edebilir. İlgili olanlara duyurulur.

Detaylı bilgi için: www.diyanetvakfi.org.tr

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}