Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

TUMED

TÜRKİYE’NİN ELÇİLERİNİ İLK KEZ AĞIRLIYORUZ

 

Türkiye’de eğitim hayatını tamamlayıp iş hayatına devam eden uluslararası mezunlarımızla ilk kez bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Uluslararası Mezunlar Derneği -TUMED olarak kuruluş amacımıza uygun olarak Türkiye mezunlarla olan iletişim ve ilişkilerimizi daha da pekiştirmek amacıyla 26 Şubat Pazar günü İstanbul’da bir araya geliyoruz.

Türkiye Maarif Vakfının sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz “Dostlar Sofrası” programımıza aralarında Azerbaycan, Pakistan, Yunanistan, Ürdün, Makedonya, Cezayir, Fas, Mali, Etiyopya, Hindistan, Bangladeş ve İran’ın da bulduğunu 35’e yakın ülkeden mezunlarımız teşrif edecektir.

Kardeşliğimizi güçlendirmek ve kendi içlerinde fikir alışverişlerine imkan vermek amacıyla yapacağımız programda, Türkiye’de sağlıktan eğitime, mühendislikten gazeteciliğe, uluslararası diplomasısından ticarete kadar çok geniş yelpazede deneyimlerini sürdüren Türkiye mezunlarını ailelerle birlikte ağırlayacağız.

Derneğimiz tarafından düzenlenen bu program kapsamında, Türkiye’de üniversite eğitimini almış, hali hazırda Türkiye’de hayatlarını idame eden, edindikleri birikimleri farklı coğrafyalara taşıyabilecek insanlar olarak Türkiye Mezunları bir araya geliyorlar.

Bu minvalde, tüm uluslararası mezunlarımız aileleriyle birlikte programımıza davet ediyoruz.

Programın Tarihi: 26 Şubat 2017, Saat 12.00
Program Yeri: 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisleri, Zeytinburnu
Ulaşım: Zeytinburnu Metro/Metrobüs/Tramvay
Adres: Veliefendi Mahallesi, 74/C Sokak, Veliefendi Park İçi, Zeytinburnu, İstanbul

Post a Comment