Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

TUMED

UDEF – TUMED 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu(UDEF), Uluslararası Mezunlar Derneği(TUMED) Yönetimleri ve UDEF’e bağlı uluslararası öğrenci derneklerin başkanlarının katılımı ile 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.


UDEF Yürütme Kurulu, TUMED Uluslararası Mezunlar Derneği yönetim Kurulu üyeleri ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde faaliyet gösteren uluslararası öğrenci dernek başkanları 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı için 14 Ekim Cumartesi günü Alanya da bir araya geldi.

Yapılan 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı’nda TUMED Uluslararası Mezunlar Derneği başkanı Dr. Ergaş Jumaev yaptığı konuşmada TUMED ile birlikte uluslararası öğrenci derneklerinin koordineli bir şekilde çalışabilmesi için mezun birimlerinin kurulması gerektiğini söyledi. Toplantıda yapılan müzakereler sonucunda Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan Türkiye mezunlarından TUMED temsilcileri ve kendi ülkelerinde yaşayan Türkiye mezunlarından da TUMED ülke temsilcileri atanmasına karar verildi.

Post a Comment