UDEF – TUMED 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu(UDEF), Uluslararası Mezunlar Derneği(TUMED) Yönetimleri ve UDEF’e bağlı uluslararası öğrenci derneklerin başkanlarının katılımı ile 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.


UDEF Yürütme Kurulu, TUMED Uluslararası Mezunlar Derneği yönetim Kurulu üyeleri ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde faaliyet gösteren uluslararası öğrenci dernek başkanları 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı için 14 Ekim Cumartesi günü Alanya da bir araya geldi.

Yapılan 2. Türkiye Mezunları İstişare Toplantısı’nda TUMED Uluslararası Mezunlar Derneği başkanı Dr. Ergaş Jumaev yaptığı konuşmada TUMED ile birlikte uluslararası öğrenci derneklerinin koordineli bir şekilde çalışabilmesi için mezun birimlerinin kurulması gerektiğini söyledi. Toplantıda yapılan müzakereler sonucunda Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan Türkiye mezunlarından TUMED temsilcileri ve kendi ülkelerinde yaşayan Türkiye mezunlarından da TUMED ülke temsilcileri atanmasına karar verildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}