UMAD – Uluslararası Müslüman Alimler Derneği’ne Ziyaret

TUMED Uluslararası Mezunlar Derneği ,25 Temmuz tarihinde UMAD – Uluslararası Müslüman Alimler Derneği Başkanı sayın Abdulvahap Ekinci‘yi ziyaret etti.
TUMED Yönetim kurulumuz , UMAD Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği Başkanı sayın Abdulvahap Ekinci’ye, TUMED’in faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Kurulumuz Türkiye’de mezun olup ve hayatını kendi ülkelerinde devam eden uluslararası öğrenciler hakkında bilgi vererek, onların Türkiye ile kurduğu gönül bağı ilişkiler hakkında ve gelecekte bu ilişkilerin güçlendirilmesi, farklı alanlarda da; bu yönde çalışmalar yapıldığını söyedi. Ayrıca TUMED kurulumuz Türkiye’de mezun olan uluslararası öğrenciler yani Türkiye mezunları ve Türkiye’de yaşamayı sürdüren bu mezunlar iş hayatları ile ilgili, Türkiye’de yaptıkları faaliyetler hakkında ve TUMED’in onların her zamanda yanında olduğunu da anlattı.
Sayın Ekinci , yönetim kurulumuza, UMAD faaliyetler hakkında bilgi verdi.
UMAD Uluslararası Müslüman Alimler Dayanışma Derneği Başkanı sayın Abdulvahap Ekinci’ye bizi ağırladığı için teşekkür ederiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://tumed.org.tr/wp-content/uploads/revslider/hompage1/bitcurrency-home1-slider2.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}